Basketbalisti sa pripravujú na novú sezónu

Slovenská basketbalová asociácia používa na správu a riadenie svojich procesov IS ActiveSport, ktorého prevádzku a rozvoj pre klienta zabezpečujeme.

Informačný systém ActiveSport slúži na správu a riadenie kľúčových procesov vo fungovaní Slovenskej basketbalovej asociácie (SBA). Ide najmä o tzv. matričné úkony, ako sú napr. registrácia nových klubov a členov, realizácia prestupov, resp. hosťovaní. 

Dôležitou časťou ActveSportu je však aj časť, ktorá slúži na riadenie všetkých športových súťaží, ktoré SBA organizuje.

Aktuálne sa SBA pripravuje už na novú sezónu a v informačnom systéme práve prebieha prihlasovanie družstiev do súťaží.

Jednotlivé kluby využívajú možnosti informačného systému aj na realizáciu prestupov, resp. hosťovaní hráčov, ktorých následne pridávajú na svoje súpisky.

Všetky procesy prebiehajú elektronicky a na každý realizovaný úkon je naviazaný systém notifikácií. Kluboví funkcionári ako aj hráči pristupujú do informačného systému na základe svojich prístupových údajov a vykonávajú v ňom operácie, ktoré im umožňujú ich systémové oprávnenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

Chcete sa dozvedieť viac o možnostiach implementácie informačného systému ActiveSport pre vašu organizáciu? Chcete sa zaradiť medzi športové zväzy ako sú Slovenský zväz ľadového hokeja, Slovenský zväz florbalu, Slovenská gymnastická federácia, Klub slovenských turistov, Slovenský zväz kanoistiky na divokej vode, a ďalšie ktoré už toto riešenie používajú?

Neváhajte nás kontaktovať a my vám ActiveSport radi predvedieme.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Podpora IS na zabezpečenie činnosti športového zväzu a riadenie športových súťaží

Športové IS Vývoj aplikácií

4.07.2022

Všetky aktuality