Hrnček u nás už máš nachystaný.

Okrem toho ťa čaká flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu, veľa zaujímavých projektov a kopec zábavy.

Support / DevOps špecialista

Miesto práce Bratislava / Poprad / Home Office
Vzdelanie minimálne vysokoškolské 1. stupňa (technické zameranie výhodou)
Plat od 2500 € (v závislosti od relevantných pracovných skúseností) + bonusy
Druh pracovného pomeru TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Náplň práce a zodpovednosť

  • Podpora pre existujúce intranetové, portálové riešenia a iné webové aplikácie
  • Programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL z pohľadu správcu
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu
  • Release management a deployment aplikácií
  • Spolupráca pri budovaní cloud-based infraštruktúry pre deployment aplikácií v kontajnerizovanom prostredí
  • Monitoring a optimalizácia existujúcich/bežiacich riešení
  • Automatizácia implementačných a deployment činností
  • Aplikovanie DevOps princípov do projektov
  • Buildovanie a deployment Docker a Kubernetes kontajnerov v prostredí VMware
  • Automatizované buildovanie releasov a release management
  • Identifikácia a riešenie vzniknutých defektov

Iné výhody

  • Podpora rôznorodých informačných systémov pre zaujímavých klientov
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Vzdelávanie a pravidelné školenia s certifikáciou
  • Balík benefitov (kultúra, šport, teambuildingové aktivity, podpora imunity atď.)
  • Priateľská pracovná atmosféra
  • Dlhodobá spolupráca v stabilnom prostredí
  • Home Office

Požiadavky na uchádzača

Prax (minimálne)

  • 5 rokov v oblasti vývoja a podpory informačných systémov
  • Znalosti štandardov a noriem pre vývoj informačných systémov vítané

Požadované vzdelanie (minimálne)

  • Vysokoškolské 1. stupňa (technické zameranie výhodou)

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – pokročilý (nie nevyhnutne na komunikačnej úrovni)

Znalosť nasledovných technológií požadovaná

  • Pokročilé znalosti - DevOps, VMware, Docker, Kubernetes, Azure
  • Dobrý prehľad a znalosť technológií v oblasti internet/intranet riešení
  • Windows server, MS SQL server, Linux
  • Znalosť fungovania počítačových sietí založených na TCP/IP protokole
  • Znalosť virtuálnych a Cloud riešení
  • SQL, PowerShell
  • Microsoft Visual Studio
  • SVN / TFS / GIT alebo iný version control systém

Doplňujúce požiadavky na uchádzača

  • Profesionálny prístup k práci
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvíľnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy
Info

Miesto práce
Bratislava / Poprad / Home Office

Vzdelanie
minimálne vysokoškolské 1. stupňa (technické zameranie výhodou)

Plat
od 2500 € (v závislosti od relevantných pracovných skúseností) + bonusy

Druh pracovného pomeru
TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Máte záujem o túto pozíciu?

Ak si myslíte, že hľadáme práve vás, budeme radi, keď nám nám o sebe dáte vedieť