Hrnček u nás už máš nachystaný.

Okrem toho ťa čaká flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu, veľa zaujímavých projektov a kopec zábavy.

IT Analytik Junior

Miesto práce Bratislava
Vzdelanie minimálne vysokoškolské 1. stupňa
Plat od 1.500 EUR brutto + bonusy
Druh pracovného pomeru TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Náplň práce a zodpovednosť

  • Pracovná pozícia primárne súvisí s IT projektami v segmente Public
  • Zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
  • Tvorba analytickej dokumentácie, výstupov pre zákazníka a zadaní pre vývoj (prevažne formou modelovania v Enterprise Architecte)
  • Analýza dát a analýza existujúcich dátových modelov
  • Návrh procesov/algoritmov pre transformácie dát
  • Návrh obrazoviek používateľského rozhrania s dôrazom na user-experience
  • Tvorba testovacích scenárov
  • Kontrola výstupov vývoja, verifikácia voči zadaniam a participácia na internom testovaní
  • Aktívna komunikácia so zákazníkom a s budúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich potrieb a požiadaviek na ďalší rozvoj systému
  • Komunikácia s vývojovým tímom
  • Nastavenie systému na základe custom požiadaviek zákazníkov
  • Tvorba šablón pre tlačové výstupy zo systému
  • Príprava podkladov pre migráciu z iných systémov v spolupráci so zákazníkom a vývojárom
  • Návrh integračných rozhraní – analýza iných systémov, procesov, návrh integračných scenárov, testovanie webových služieb
  • Prezentácia a obhajoba riešenia zákazníkovi
  • Quality assurance a celková zodpovednosť za analýzu v rámci realizovaného projektu
  • Poskytovanie konzultácií a poradenstva
  • Spolupráca s obchodným oddelením na príprave cenových ponúk
  • Školenie používateľov
  • Tvorba dokumentácie – používateľskej, integračnej
  • Sledovanie a štúdium aktuálnych trendov v rámci relevantnej doménovej oblasti (napr. legislatívy, rôznych vyhlášok, smerníc a pod.) a ich zohľadnenie pri návrhu riešenia

Iné výhody

  • Atraktívna, rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
  • Dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitné technické vybavenie, vyspelá IT infraštruktúra
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Samostatná a flexibilná práca, možnosť sebarealizácie
  • Motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelného prehodnotenia
  • Možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill / soft skill)
  • Balík benefitov (kultúra, šport, príležitostne home office)

Požiadavky na uchádzača

Prax (minimálne)

  • 5 rokov v oblasti analýzy a návrhu riešenia informačných systémov
  • Znalosti štandardov a noriem pre vývoj informačných systémov vítané
  • Predchádzajúca skúsenosť s vývojom informačných systémov vítaná
  • Predchádzajúce skúsenosti s oblasťou elektronizácie procesov a administratívnych agend a s oblasťou elektronických služieb e-Governmentu sú vítané

Požadované vzdelanie (minimálne)

  • Vysokoškolské 1. stupňa (technické zameranie výhodou)

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií požadovaná

  • Dobrý prehľad a znalosť technológií a trendov v oblasti webových riešení
  • Skúsenosť s návrhom UX/UI dizajnu webových aplikácií
  • UML – pokročilý
  • SQL – základy
  • SOAP UI – základná znalosť vítaná

Počítačové znalosti

  • Enterprise Architect (príp. iný CASE nástroj) - pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Visio – pokročilý
  • Microsoft Powerpoint - pokročilý

Doplňujúce požiadavky na uchádzača

  • Analytické a logické myslenie
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Komunikatívnosť a prezentačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobovať novým trendom
  • Flexibilita a samostatnosť
Info

Miesto práce
Bratislava

Vzdelanie
minimálne vysokoškolské 1. stupňa

Plat
od 1.500 EUR brutto + bonusy

Druh pracovného pomeru
TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Máte záujem o túto pozíciu?

Ak si myslíte, že hľadáme práve vás, budeme radi, keď nám nám o sebe dáte vedieť