Hrnček u nás už máš nachystaný.

Okrem toho ťa čaká flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu, veľa zaujímavých projektov a kopec zábavy.

.NET Programátor Senior

Miesto práce Bratislava
Vzdelanie minimálne vysokoškolské 1. stupňa
Plat od 2.500 EUR brutto + bonusy
Druh pracovného pomeru TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Náplň práce a zodpovednosť

  • vývoj, vytváranie a programovanie intranetových, portálových riešení a iných webových aplikácií
  • rozvoj a implementácia vlastných produktov spoločnosti
  • programovanie v C#, ASP.NET, ASP.NET Core
  • programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

Iné výhody

  • Atraktívna, rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
  • Dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitné technické vybavenie, vyspelá IT infraštruktúra
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Samostatná a flexibilná práca, možnosť sebarealizácie
  • Motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelného prehodnotenia
  • Možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill / soft skill)
  • Balík benefitov (kultúra, šport, príležitostne home office)

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - základy

Znalosť nasledovných technológií požadovaná

  • Programovanie v ASP.NET Core
  • SQL
  • C#
  • XML
  • Microsoft Visual Studio - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná

  • J2EE
  • C++
  • Perl
  • PHP
  • Oracle DBMS
  • MS SQL Server
  • MySQL
  • PostgreSQL
  • (aj iné programátorské skúsenosti sú plus)

Doplňujúce požiadavky na uchádzača

  • Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy
  • Minimálne 5 rokov praxe
Info

Miesto práce
Bratislava

Vzdelanie
minimálne vysokoškolské 1. stupňa

Plat
od 2.500 EUR brutto + bonusy

Druh pracovného pomeru
TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Máte záujem o túto pozíciu?

Ak si myslíte, že hľadáme práve vás, budeme radi, keď nám nám o sebe dáte vedieť